Kayra Mutfak & Banyo

Hazır mutfak sektöründe uluslararası kalite ve üretim hacmine sahip, inovatif bir dünya markası olma hedefi ile hazır mutfak sektöründe, yaptığımız yatırımlar ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarımızla daima firmamızı ve hazır mutfak sektörünü 1 adım ileriye götürme çabası içerisinde olduk.

1997 yılından bugüne mobilya sektöründe edindiğimiz saygın yeri uluslararası arenaya taşımak, Kayra Mutfak @ Banyo yu dünya çapında tanınan gerçek bir marka haline dönüştürmek, Sıra dışı çizgimizi, kalitemizi ve sınırsız müşteri memnuniyeti üzerine kurulu hizmet anlayışımızı öncelikle Türkiye daha sonra dünyanın her köşesine ulaştırmak istiyoruz.

Ürettiğimiz mobilyalarla her yıl binlerce müşterinin evini sıcak bir yuvaya dönüştürmenin haklı sevinç ve gururunu yaşıyoruz. Ürün gamımızda bulunan mutfak ve banyoların dışında tamamen kişiye özel tasarımlarla müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Türkiye’nin her yerinde servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesiyle, müşterileri ile buluşmaktayız.

Müşterilerinden aldığı güç ile yarınlara umutla bakan Kayra Mutfak & Banyo olarak her geçen gün çizgimizi yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemekteyiz.

Kullanılan tüm ürün ve yan ürünlerimiz E1 normlarında olup, TSE Ürün Kalite Standartları ve TS-EN-ISO-9001-2000 kalite yönetim sistem standartlarına uygun olarak Kayra Mutfak fabrikasında üretilmektedir.