Kayra Mutfak'a Hoşgeldiniz...

Üyelik Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

www.kayramutfak.com.tr bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı içerik ve materyal www.kayramutfak.com.tr mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür içeriğin, veri tabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda www.kayramutfak.com.tr gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan KAYRA MUTFAK sorumlu değildir. KAYRA MUTFAK sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

KAYRA MUTFAK işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayın anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer Web sayfaları için de geçerlidir.

KAYRA MUTFAK sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi KAYRA MUTFAK’ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. KAYRA MUTFAK bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

KAYRA MUTFAK bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.kayramutfak.com.tr markası ve diğer markalar, www.kayramutfak.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

KAYRA MUTFAK’ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve www.kayramutfak.com.tr tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından www.kayramutfak.com.tr hesabının www.kayramutfak.com.tr gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya www.kayramutfak.com.tr ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde www.kayramutfak.com.tr, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca, www.kayramutfak.com.tr internet sitesi üzerinde yer alan "Arkadaşını Davet Et" uygulaması, İstenmeyen Ticari İleti (unsolicited bulk e-mail/UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. www.kayramutfak.com.tr bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

KAYRA MUTFAK’ın dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.